Teamwork makes the dream work



Bart Christoffels
Gedelegeerd bestuurder
T. +32 (0)89 73 01 01
bart@christoffels.be
Nele Truyen
Office manager vastgoed
T. +32 (0)89 73 01 04
nele@christoffels.be
Annelien Box
Frontoffice & marketing vastgoed
T. +32 (0)89 73 01 01
annelien@christoffels.be
Karen Rombauts
Sales verantwoordelijke vastgoed
T. +32 (0)89 73 01 05
karen@christoffels.be
Michèle Diepers
Vastgoedmakelaar
T. +32 (0)89 73 01 01
michele@christoffels.be
Patrizia Gneo
Office manager verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 02
patrizia@christoffels.be
Valerie Gruber
Frontoffice & boekhouding verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 00
valerie@christoffels.be
Kelly Herelitska
Schadeverantwoordelijke verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 07
kelly@christoffels.be
Inge Petermans
Sales verantwoordelijke verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 03
inge@christoffels.be