Teamwork makes the dream work



Bart Christoffels
Gedelegeerd bestuurder
T. +32 (0)89 73 01 01
bart@christoffels.be
Patrizia Gneo
Office manager verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 02
patrizia@christoffels.be
Nele Truyen
Office manager vastgoed
T. +32 (0)89 73 01 04
nele@christoffels.be
Kelly Herelitska
Schadebeheerder verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 07
kelly@christoffels.be
Valerie Gruber
Administratief medewerkster verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 00
valerie@christoffels.be
Inge Petermans
Productiemedewerker verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 03
inge@christoffels.be
Annelien Box
Administratief medewerkster vastgoed
T. +32 (0)89 73 01 01
annelien@christoffels.be