]

Teamwork makes the dream work

Bart Christoffels
Gedelegeerd bestuurder
BIV 503321
T. +32 (0)89 73 01 01
bart@christoffels.be
Patrizia Gneo
Office manager verzekeringen

T. +32 (0)89 73 01 02
patrizia@christoffels.be
Annelien Box
Office manager vastgoed

T. +32 (0)89 73 01 01
annelien@christoffels.be
Andrea Alexandridis
Digitale marketing & fotografie

T. +32 (0)89 73 01 08
andrea@christoffels.be
Nele Truyen
Vastgoedmakelaar
BIV 515571
M. +32 494 71 92 36
nele@christoffels.be
Nadine Slootmans
Vastgoedmakelaar
BIV 511925
M. +32 472 88 03 28
nadine.s@christoffels.be
Michèle Diepers
Vastgoedmakelaar
BIV 511584
M. +32 471 91 99 30
michele@christoffels.be
Liselotte Moens
vastgoedmakelaar
BIV 515078
M. +32 494 24 39 43
liselotte@christoffels.be
Steven Vangeel
Verantwoordelijke sales verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 03
steven@christoffels.be
Kelly Herelitska
Schadeverantwoordelijke verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 07
kelly@christoffels.be
Valerie Gruber
Frontoffice & boekhouding verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 00
valerie@christoffels.be