Teamwork makes the dream work



Bart Christoffels
Chief Executive Officer
T. +32 (0)89 73 01 01
bart@christoffels.be
Annelien Box
Frontoffice & marketing vastgoed
T. +32 (0)89 73 01 01
annelien@christoffels.be
Karen Rombauts
Sales verantwoordelijke vastgoed
T. +32 (0)89 73 01 05
karen@christoffels.be
Michèle Diepers
Vastgoedmakelaar
T. +32 (0)89 73 01 01
michele@christoffels.be
Patrizia Gneo
Insurance Manager
T. +32 (0)89 73 01 02
patrizia@christoffels.be
Valerie Gruber
Frontoffice & boekhouding verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 00
valerie@christoffels.be
Kelly Herelitska
Schadeverantwoordelijke verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 07
kelly@christoffels.be
Andrea Alexandridis
Stagiair
T. +32 (0)89 73 01 01
stagiair@christoffels.be
Steven Vangeel
Verantwoordelijke sales verzekeringen
T. +32 (0)89 73 01 03
steven@christoffels.be